Project Description

Ogrzewanie gazowe to w domach jednorodzinnych nadal najpopularniejsze rozwiązanie. Dzięki temu na rynku mamy duży wybór kotłów. Kilkanaście wiodących firm proponuje wysokiej jakości urządzenia, które różnią się głównie wzornictwem i ceną.

Trafiają się też specjalne propozycje, jak np. najmniejszy kocioł wiszący dla tych, którzy mają mało miejsca, kotły ciche zapewniające komfort akustyczny. Wszystkie mają zbliżoną sprawność i trwałość.

Z większą ostrożnością trzeba traktować kotły typu „no name” – są one tańsze, ale mogą być wykonane z mniej trwałych materiałów, zazwyczaj gorzej wyglądają i nie są wyposażone w sterowanie elektroniczne. Oczywiście, nawet urządzenia nie markowe, kupowane w markecie, powinny mieć odpowiednie oznaczenia.

Na tabliczce znamionowej musi być wybita cecha podgrupy gazu (np. GZ-35), a także znak bezpieczeństwa CE, który świadczy o tym, że urządzenie spełnia wymagania Unii Europejskiej.

Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie doradztwa, a także chcesz wykonać odpowiednie instalacje gazowe, Rzeszów jest miastem, w którym znajdziesz naszą pomoc.

Chętnie pomożemy Ci w doborze najkorzystniejszych rozwiązań dla Twojego domu.